Regeneracja / naprawa
tylnej belki PEUGEOT 206

Francuski Peugeot 206, model samochodu osobowego z segmentu B, produkowany przez koncern Peugeot na przełomie lat 1998-2012 okazał się wielkim sukcesem, sprzedano bowiem ponad 7 milionów egzemplarzy i do dzisiaj cieszy się sporym zainteresowaniem rynku wtórnego. Nic w tym dziwnego, ponieważ samochód charakteryzuje się przestronnym i funkcjonalnym wnętrzem oraz wyjątkowym komfortem jazdy. Początkowo produkowany wyłącznie jako hatchback w wersji trzydrzwiowej oraz pięciodrzwiowej, z czasem Peugeot wprowadza na rynek kolejne wersje: sportowe dwudrzwiowe cabrio coupe oraz pięciodrzwiowe kombi. Jak każdy popularny „francuz”, tak i Peugeot 206 nie mógł się obejść bez tylnej belki.

 

Tylna belka Peugeot 206

 

Wiele zalet, mało wad – za to właśnie uwielbiają Peugeota 206 jego użytkownicy. Jednak nie sposób omówić istotnego dla tego samochodu podzespołu, czyli tylnej belki, która łączy w sobie jedno i drugie: wyjątkowe wartości jezdne z komfortem prowadzenia samochodu i dużą awaryjność. Belka z łożyskami igiełkowymi wewnątrz wahaczy dość często ulega uszkodzeniu właśnie w tym wrażliwym elemencie i jeśli w odpowiednim czasie nie wykonamy wymiany łożysk oraz uszczelniaczy, możemy doprowadzić do większych uszkodzeń. Pozostanie nam już tylko wykonać regenerację tylnej belki. Faktem jest, że jej demontaż nie stanowi większych problemów, ale naprawa osi z uwagi skomplikowaną konstrukcję, na którą składa się m.in. poprzecznica, czopy, wahacze, sprężyny i łożyska igiełkowe, już tak. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej kompleksowej współpracy niezależnie czy jesteś klientem indywidualnym, czy prowadzisz firmę. Jej zasady w skrócie:

 

  • demontujesz tylną belką i wysyłasz do nas
  • dokonujemy naprawy/regeneracji Twojej osi
  • wysyłamy belkę pod wskazany adres – może to być warsztat, w którym zdemontowałeś oś

 

W naszej firmie funkcjonuje również możliwość pozyskania gotowego już tylnego zawieszenia do samochodu Peugeot 206. Wystarczy zamówić, my prześlemy, a Twój mechanik dokona wymiany. Swoją starą tylną belkę, jeśli będą takie uzgodnienia, możesz przesłać do naszej firmy. Oferowany przez nas szeroki zakres współpracy z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

Objawy, których nie wolno zlekceważyć

 

Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy w naprawie, regeneracji i wymianie tylnej belki pozwala nam podpowiedzieć użytkownikom Peugeot 206, że nietypowe odgłosy z tyłu auta to niewątpliwie oznaki usterki tylnego zawieszenia. Czasami nie zwracamy na to uwagi, zwłaszcza w sytuacji występowania np. zmrożonego śniegu na drodze, ale warto wiedzieć, że objawami uszkodzeń tylnej osi są między innymi:

 

  • skrzypienie
  • metaliczne odgłosy
  • obniżenie wysokości tylnego zawieszenia
  • pochylenie kół wskazujące na zmianę geometrii
  • obcieranie opon o nadkole (tylna belka kwalifikuje się do regeneracji lub wymiany)

 

Stosowany w naszej firmie proces technologiczny pozwala uzyskać najwyższą jakość naprawy tylnej belki. Zarówno regeneracja, jak i wymiana tylnego zawieszenia samochodu Peugeot 206 to również bardzo atrakcyjne dla klientów ceny.

 

ELEMENTY BELKI PODLEGAJĄCE WYMIANIE / REGENERACJI

 

LP.CZĘŚCI WYMIENIONE
1PODUSZKI
2ŁOŻYSKA BELKI
3WAHACZE
4CZOPY BELKI
5USZCZELNIACZE
Regeneracja / naprawa
tylnej belki PEUGEOT 206
4.33 (86.67%) 12 głosów
Gwarancja

Gwarancja
3 lata

Cena

Cena: 650 zł

(ze zwrotem starej belki)

Cena

Cena: 850 zł

(bez zwrotu starej belki)

Wysyka

Koszt wysyłki
150zł